tel. +48 62 508 30 66fax +48 62 508 30 88Pleszew, ul. Kaliska 78

Podajnik ślimakowy ekogroszek 50 kW

  • Dodaj recenzję:
  • PS-02
  • Producent: ENERGO-SYSTEM
  • Waga: 78 kg
  • Dostępność: PRODUKT DOSTĘPNY

Podstawowe dane techniczne:
Zastosowanie: kotły z podajnikiem
Obudowa: stalowa, spawana
Ślimak: stalowy
Palenisko: żeliwne

Podajnik ślimakowy jest to urządzenie służące do podawania paliwa stałego za pomocą śruby (ślimaka) umieszczonej wewnątrz koryta ze zbiornika opału bezpośrednio na palenisko w kotle. Dzięki temu paliwo podawane jest systematycznie i równomiernie co wpływa na ekonomiczną pracę oraz wygodę użytkowania.

Podajnik wyposażony jest w silnik firmy Besel (zdjęcia stanowią tylko poglądowy obraz produktu).

Podajnik ślimakowy Domer o mocy 50 kW wyposażony jest w przekładnie firmy Ewmar-ness oraz silnik Besel. Silnik Besel o podwyższonych parametrach pracy i zwiększonej wytrzymałości gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę przez wiele lat. Tuleja nawęglania motoreduktora wykonana na specjalne zamówienie zabezpiecza układ przed zatarciem.

Podajnik posiada stalowy korpus oraz stalowy ślimak wyposażony w końcówkę w formie zagiętego pazura ułatwiającą wygarnianie paliwa z zagiętej części kolana.  Ponad to podajnik wyposażony jest w wianek zębaty oraz palenisko wykonane z żeliwa ogniotrwałego gwarantującego długotrwałą i bezawaryjną pracę. Podajnik może przenosic paliwo takie jak węgiel kamienny asortymentu groszek o granulacji 5 - 25 mm. Podajniki z serii Domer charakteryzują się niskimi kosztami serwisu i utrzymania. Są przyjazne środowisku łatwe w obsłudze i konserwacji.

Podajniki te stosowane są w kotłach ogrzewających powierzchnie do 450 m2. Przy czym uzaleznione jest to od kubatury budynku, stopnia ocieplenia czy stosowanego paliwa.

Zapytaj o produkt
tel. +48 62 508 30 66

Zapytania serwisowe
gsm. +48 608 207 558

 

Posiadamy
certyfikat ISO
9001 - 2015